Büszkeségeink

Büszkeségeink 2014-2015

Pro Eötvös Díjat kaptak

Heppes Áron Horváth Kristóf Benyák Barnabás Mokos Dániel Horváth Eszter Adamik András
12. a 12. b 12. c 12. d 12. f 13. g

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2014-2015

Farkas Flóra Végh Márton Ovád Márton Gergely Csaba Dániel Szirmai Márton Rahim Nejad Ágnes
12. f 12. a 12. d 12. a 13. g 13. g
Magyar nyelv és irodalom Történelem Fizika Matematika Angol nyelv Német nyelv
Farkas Flóra Mokos Dániel Pálinkás Lóránt Posta Tibor Kiss Orsolya Gergely Csaba Dániel
12. f 12. d 12. d 13. g 12. d 12. a
Második idegen nyelv Biológia Biológia Kémia Kémia Informatika
Váncza Kristóf Turai Lilla Adamik András Varga Kálmán Schwendner Réka Zsolt Luca
12. a 12. c 13. g 13. g 12. b 10. d
Rajz és vizuális kultúra Ének-zene Ének-zene Földrajz – társadalomismeret Testnevelés Matematika 10. évfolyam

Kiemelkedő sporteredmények

Fogarasi Csenge Szabó Zita Temesvári Vanda Sipos Borbála Fiú kosárcsapat
10. c 9. a 11. d 9. f
Diákolimpia 2. hely Diákolimpia 7. hely Diákolimpia 2. hely Diákolimpia 4. hely Diákolimpia 3. hely
Kiemelkedő nemzetközi tanulmányi verseny eredmények
Kós Tamás
9. a
IJSO Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpia bronzérem
Kiemelkedő tanulmányi verseny eredmények
Verseny OKTV Tanuló Fotó Oszt. Felkészítők Hely
kémia II. kategória Szanthoffer András Szanthoffer András 11. d Dancsó Éva 14
filozófia Végh Márton 12. a Szathmári Botond 2
filozófia Váncza Kristóf 12. a Szathmári Botond 1
angol nyelv I. kategória Gimesi Marcell 11. c Hegedűs Ilona 18
olasz nyelv I. kategória Benyák Barnabás 12. c Polákovics Nándor, Wootsch Melinda 17
biológia II. kategória Pálinkás Lóránt 12. d Solymoss Miklós 13
matematika II. kategória Gergely Csaba Dániel 12. a Balga Attila 37
kémia II. kategória Posta Tibor 13. g Dancsó Éva 22
biológia II. kategória Posta Tibor 13. g Matula Ilona 32
matematika II. kategória Térmeg Anita 11. b Fekete Márta 42
olasz nyelv I. kategória Pálinkás Lóránt 12. d Wootsch Melinda 4
biológia II. kategória Tresch Bence 12. d Solymoss Miklós 38
latin nyelv Sarkadi Fanni 12. b Imre Flóra 31
latin nyelv Farkas Flóra 12. f Imre Flóra 1
latin nyelv Szirmai Márton Péter 13. g Imre Flóra 5
biológia II. kategória Jordán Lilla 12. d Matula Ilona 24
magyar irodalom Farkas Flóra 12. f Bacsó Péter 8
biológia II. kategória Szabó Bendegúz 12. a Hajdú Zoltánné 46
magyar nyelv Farkas Flóra 12.f Bacsó Péter 2
biológia II. kategória Mokos Dániel 12. d Solymoss Miklós 3
angol nyelv II. kategória Simon Péter 12. e Németh Katalin 12
angol nyelv II. kategória Szirmai Márton Péter 13. g Paizs Zsuzsanna 14
angol nyelv I. kategória Beke Anita 11. c Hegedűs Ilona 10
kémia I. kategória Térmeg Anita 11. b Ferenczyné Molnár Márta 5
történelem Illés Kornél 11. f Tisza László 8
történelem Szirmai Márton Péter 13. g Moss László 20
Versenyek Tanuló Fotó Oszt. Felkészítők Hely
OÁTV angol 7. osztály Serban Andrada 7. b Németh Katalin 9
OÁTV angol 8. osztály Bremer Dániel 8. a Becker Andrea 13
Mikola Sándor Országos Fizika Verseny Ovád Nóra 10. c Zupánné Fila Edit 29
Molnár Péter 9. c Varga Balázs 17
Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny Oszlánszky Ákos Soma 10. b Szeiman József 10
Ujvári Márton 10. d Tisza László 9
Kőrösi Csoma Sándor Kárpát-Medencei Földrajz Verseny Budai Márton 12. e Szeiman József 2
Irinyi János Országos Kémia Verseny Kós Tamás 9. a Tóthné Tarsoly Zita 8
Szirmai Ádám 10. d Dancsó Éva 10
Curie Kémia Emlékverseny Ferenczi Bálint 7. a Ferenczyné Molnár Márta 9
Kós Tamás 9. a Tóthné Tarsoly Zita 6
Dulganov Natasa 9. b Tóthné Tarsoly Zita 11
Nguyen Thao Anh 9. a Tóthné Tarsoly Zita 12
Iványi Domokos Xavér 9. a Tóthné Tarsoly Zita 14
Kiss Orsolya 12. d Ferenczyné Molnár Márta 18
Hevesy György Országos Kémia Verseny Farkas Csanád 7. b Tóthné Tarsoly Zita 4
Cseri Dóra 7. b Tóthné Tarsoly Zita 10
Ficz Roland 7. a Ferenczyné Molnár Márta 23
Várkonyi Botond 8. b Matula Ilona 7
Fodor József Országos Biológia Verseny Zakor Szimonetta 10. d Tóthné Tarsoly Zita 2
Zsolt Luca 10. d Tóthné Tarsoly Zita 6
Arany Dániel Matematika Verseny Zsolt Luca 10. d Deák Anna 8
Molnár Péter 9. c Benkó Katalin 33
Benkő Dorottya 9. c Benkó Katalin 48
Csutorás Bence 9. c Benkó Katalin
Dacher Ádám 9. c Benkó Katalin 61
Varga Tamás Országos Matematika Verseny Nagy Sebestyén Csaba 7. b Katona Eleonóra 15
Budai Júlia 7. b Katona Eleonóra 36
Tornyi Napsugár 7. b Katona Eleonóra 36
Cseri Dóra 7. b Katona Eleonóra 71
Rettiger Zsófia 7. a Illés János 96
Nagy Borbála 8. a Székely Péter 62
Várkonyi Botond 8. b Fila Edit 68
Kenguru Matematika Verseny Molnár Péter 9. c Benkó Katalin 6
Pető Ádám 9. c Benkó Katalin 6
Dacher Ádám 9. c Benkó Katalin 12
Fekete Dániel 9. c Benkó Katalin 12
Bolyai Matematika Csapatversenyen Tornyi Napsugár 7. b Katona Eleonóra 18
Serban Andrada 7. b Katona Eleonóra
Sorosi Eszter 7. b Katona Eleonóra
Tarsoly Blanka 7. b Katona Eleonóra
Dacher Ádám 9. c Benkó Katalin 3
Molnár Péter 9. c Benkó Katalin
Pető Ádám 9. c Benkó Katalin
Hajdú Csanád 9. d Székely Péter
Benedek Patrik 11. c Balga, Beé, Izsák 3
Bormemisza Balázs 11. c Balga, Beé, Izsák
Bugár-Mészáros Barnabás 11. c Balga, Beé, Izsák
Fábián Mátyás 11. c Balga, Beé, Izsák
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Molnár Péter 9. c Benkó Katalin 12
Dacher Ádám 9. c Benkó Katalin 28
Szeidl Balázs 12. a Balga Attila 16
II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny Kecskés Csoma 10. f Imre Flóra 1
Debreceni Luca 10. f Imre Flóra 2
Szél Emese Melitta 10. b Imre Flóra 3
Horváth István Károly Latin Nyelvi Verseny Kecskés Csoma 10. f Imre Flóra 2
Debreceni Luca 10. f Imre Flóra 3
Farkas Flóra 12. f Imre Flóra 2
Sarkadi Fanni 12. b Imre Flóra 10
Ábel Jenő Országos Latin Verseny Debreceni Luca 10. f Imre Flóra 10
Kecskés Csoma 10. f Imre Flóra 20
Horváth Mihály Történelem Verseny Debreceni Luca 10. f Herber Attila 3
Kecskés Csoma 10. f Tar Imre 1
Zsembery Áron 10. f Tar Imre 2
Rajos Réka 10. e Herber Attila 2
Szirmai Róbert 9. d Tar Imre 2
Eötvös Szónokverseny Horváth Kristóf 12. b Gonda Zsuzsa 1

Büszkeségeink 2013-2014

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2013-2014

 

OKTV és OÁTV DÖNTŐSÖK 2013-2014
Verseny Tanuló Évfolyam Osztály Felkészítők Helyezés
angol nyelv I. kategória Hodozsó Benjámin 12 c Hegedűs Ilona 10
biológia II. kategória Balázs Boglárka 12 d Solymoss Miklós 7
angol nyelv II. kategória Szirmai Márton 12 g Paizs Zsuzsanna 33
matematika II. kategória Sulyok-Eiler Máté 12 c Szántó Ágnes 42
olasz nyelv I. kategória Jónás Borbála 12 c Polákovits Nándor 6
biológia II. kategória Komlósi Ferenc 12 d Solymoss Miklós 16
magyar irodalom Farkas Flóra 11 f Bacsó Péter 2
latin nyelv Lőrincz Mónika 11 c Imre Flóra 11
latin nyelv Farkas Flóra 11 f Imre Flóra 13
latin nyelv Szirmai Márton 11 g Imre Flóra 4
történelem Végh Márton 11 a Herber Attila 3
történelem Gergely Károly 11 f Herber Attila 22
művészettörténet Váncza Kristóf 11 a Boldizsár Gergely és Paizs Péter 4
kémia II. kategória Péter Áron 12 d Solymoss Miklós 6
kémia I. kategória Sulyok-Eiler Máté 12 c Dancsó Éva 7
angol nyelv I. kategória Mrázik Eszter 12 d Hegedűs Ilona 31
német oátv Nguyen Thao Anh 8 b Losoncz Melinda 2
MÁS ORSZÁGOS ÉS NEMZETKÖZI VERSENYEk
Horváth István Károly latin I. kategória Illés Kornél 10 f Imre Flóra 11
Tamás Noémi 10 f Imre Flóra 33
Horváth István Károly latin II. kategória Farkas Flóra 11 f Imre Flóra 6
Lőrincz Mónika 11 c Imre Flóra 10
Sarkadi Fanni 11 b Imre Flóra 14
II. Rákóczi Ferenc latin fordító I. kat. Tamás Noémi 10 f Imre Flóra 2
Schmidt Fanni 10 f Imre Flóra 7
Holl Ágoston 10 d Imre Flóra 8
II. Rákóczi Ferenc latin fordító II. kat. Farkas Flóra 11 f Imre Flóra 1
Lőrincz Mónika 11 c Imre Flóra 3
Sarkadi Fanni 11 b Imre Flóra 8
Arpinói Cicero N.közi Latin Tan. Verseny Farkas Flóra 11 f Imre Flóra (legjobb magyarként) 11
Mikola fizika Ovád Nóra 9 c Fila Edit, Feke Zsolt 41
Tamás Bence 10 a Fernczyné Molnár Márta 43
Arany Dániel matematika Ovád Nóra 9 c Deák Anna 11
Sztrókay Balázs 9 a Balga Attila 11
Irinyi kémia Szirmai Ádám 9 d Dancsó Éva 2
Szanthoffer András 10 d Dancsó Éva 3
Térmeg Anita 10 b Ferenczyné Molnár Márta 4
Szabó Győző 10 a Ferenczyné Molnár Márta 20
Curie kémia Boldizsár Lili 8 b Dancsó Éva 15
Kós Tamás 8 a Tarsoly Zita 4
Térmeg Anita 10 b Ferenczyné Molnár Márta 3
Szabó Győző 10 a Ferenczyné Molnár Márta 11
Kiss Orsolya 11 d Ferenczyné Molnár Márta 17
Horváth Mihály történelem Illés Kornél 10 f Herber Attila 1
Végh Bálint 9 a Herber Attila 2
Hevesy György kémia Kós Tamás 8 a Tarsoly Zita 19
Várkonyi Botond 7 b Matula Ilona 10
Lóczy Lajos földrajz Budai Márton 11 e Kedves Júlia 25
Zrínyi Ilona matematika Balla Zsolt 8 b Gulyás Erzsébet 17
Tímár Tamás 7 b Fila Edit 47
Eötvös József
Szónokverseny
Horváth Kristóf 11 b Gonda Zsuzsa 1
NÉHÁNY KIEMELKEDŐ SPORTEREDMÉNY
Íjászat kadett kat. Házi Tamás 9 f budapest és pest megyei 1.
Országúti kerékpár Wermer Zsombor 9 f Diákolimpia országos 3.
Erőemelés Kerekes Balázs 9 f U16 világbajnok
Kempo Taródi Tamás 12 g Felnőtt VB 2.
Jégkorong Kiss Zsombor 11 b U18 VB 1.
Úszás Molnár Krisztina 10 f Diákolimpia országos 1.
Mezei futás Sipiczki Benedek 7 a Diákolimpia országos 20.
Mezei futás lány csapat Diákolimpia országos 18.
Röpladba lány csapat Diákolimpia országos 4.
Floorball fiú csapat Diákolimpia orsz. elődöntő 3.
Bokor Laura 9 b Diákolimpia országos 1.
Fallabda Androsovits Réka 10 d Diákolimpia országos 1.
Kosárlabda Eötvös Négerek Zárt bp-i bajnokság 1.