Büszkeségeink

Büszkeségeink / díjazottak 2021-2022

Büszkeségeink / tantárgyi legjobbak 2021-2022

Büszkeségeink / OKTV eredmények 2021-2022

Büszkeségeink / versenyeredmények 2021-2022

Barcsi Angol Verseny

A Barcsi Angol Verseny döntőjében az alábbi helyezéseket érték el diákjaink:
Kovács Erik Marcell 10.C 1. Németh Katalin
Baranyi Márton 10.C 3. Németh Katalin
Kovács Miklós 9.C 5. Hegedűs Ilona
Bartucz Eszter Bianka 9.D 5. Hegedűs Ilona
További helyezettek: Nagy Dániel Gábor(10.D) 7., Nagy Baranabás (10.F) 12., Parnaki Ádám (9.Ny) 13., Kullai Ádám András (9.A) 13., Lénárt András László (9.A) 18.

Büszkeségeink / díjazottak 2020-2021

Büszkeségeink / tantárgyi legjobbak 2020-2021

Büszkeségeink / OKTV 2020-2021

Büszkeségeink / versenyeredmények 2020-2021

Kiemelkedő diákjaink a 2019-2020-as tanévben

7. a
tanulmányi: Kis Dalma, Végvári Szonja, Réthelyi Klára, Kristóf Noémi, Stéger Dorka, Kullai Ádám, Nagy-Szakonyi Máté, Nagy Mátyás
közösségi: Kristóf Noémi, Végvári Szonja

7. b
tanulmányi: Szajkó Gitta: kitűnő tanuló, 7 tárgyból dicséret, emellett kiváló közösségi ember, Eszes Marcell: az országos Kosáry Domokos történelem versenyen 5. helyezést ért el, Firle-Kiss Balázs: az országos Kosáry Domokos történelem versenyen 3. helyezést ért el, Drótos Dániel: az az országos Kosáry Domokos történelem versenyen 4. helyezést ért el.
közösségi: Gátos Marcell, Drótos Dániel

8. a
Tanulmányi: Budai Kamilla, Gera Zsófia, Kollmann Janka, Kovács Bálint, Kovács Dorka, Lakó Georgina, Németh Viktória, Varga Kinga
Közösségi: Demők Ákos, Kollmann Janka, Kovács Flóra, Németh Hanna, Németh Viktória, Polivka Zsófia, Szögi Petra

8. b
tanulmányi: Balázs Huba, Bettesch Helga, Gáspár Lili, Gelencsér Boróka, Hegedűs Boldizsár, Jenei László, Juhász Emma, Jüngling Dóra, Péntek Domonkos
közösségi: Pampurik Sámuel Turi Anna Macher Dávid Balázs Huba Sieferer Laura
Hegedűs Boldizsár Dámosy Anna Gelencsér Boróka Feke Hanna
Török Boglárka

9. a
közösségi: Rada Boglárka, Turi Vivien, Zagyvai G. Dávid Tóth Lili Juhász Jázmin Keszte Sára Czirók Tamás
tanulmányi: Tóth Lili (9 dicséret) Czirók Tamás Miklós (6) Ender Rozina Júlia (6) Turi Vivien Ágnes (4) Mészáros Márta Mira (4) Labancz Zsolt (3) Keszte Sára (3) Harsányi Bence (3) Görömbey András István (3) Pál Kornél (2) Szinvai Zsombor (2) Varga Zita (1)
Turner Olivér (1)

9. b
közösségi: osztály szinten: Dezső Panni, Thieme Lili, Tuba Attila, Udvaros Anna Sára. kórház-suli aktivistái (Réka kiemeli), nulltáboroztatók (Lőrinc kiemeli).
tanulmányi: Bernáth Máté (8), Bokorovics Bertalan (3), Csocsán Benedek (8), Dávid András (9), Marcsek Anna Kata (7), Rátkai Zsófi (8), Rettiger Péter (4), Strbka Anna (2), Tuba Attila (9), Udvaros Anna Sára (3).

9. c
Közösségi: Demeter Virág, Nagy Dorottya, Kim Klára
Tanulmányi: Demeter Virág, Dudla Szilvia, Kim Klára, Klencsák Dóra, Mészáros Anna, Mészáros Dorka, Mezőszentgyörgyi Dorka, Nagy Dorottya, Turán Diána

9. d
tanulmányi: Kislinder Evelin (9) Müller David Andreas (9) Makra Csongor (6) Skenderovic Szonja (5) Varga Tünde Szamóca (4) Dávid Richárd (4) Ádám Dalma Luca (4), Nagy Eszter (3) Somogyi Kornél (3) Szabó Zsófia (3) Samu Zsófia (3) Nagy Sára (2), Oláh Hanna (2) Cseh Natália Szabó Eszter
Közösségi: Sarus Döme Murguly Dalma Nagy Eszter Kislinder Evelin Breuer Domokos, Lázi Adél Kiss Júlia

9. f
tanulmányi: Félegyházi Anna, Kömöz Dorka, Kurali Villő, Schlotter Míra, Szép Sára
Friedháber Kristóf, Láng Flóra, Szilasi Zsófi
közösségi: Kömöz Dorka, Szép Sára, Szilasi Zsófi, Eszes Lili, Gátos Luca
9.e
Közösségi: Seregély Luca Darvas Csenge Győrfi Írisz Hajnal Tünde
Horváth Adél Kozsik Hanga Lics Laura Papp Viktória Rózsa Noémi

9. ny
tanulmányi: Dárday Náda, Filcz Boróka, Herscovici Martin, Hornyák Blanka, Klár Ráchel, Mádi-Szabó Vica, Pintér Veronika, Sólyom Emma, Sólyom Sára, Szögi Marcell, Tóth Emma
közösségi: Pintér Veronika, Tóth Emma, Klár Ráchel, Ligeti Eszter, Rozgonyi Zsófia, Szögi Marcell

10. a
tanulmányi: Görömbey Lilla, Pleesz Ádám, Bihary Boglárka, Gerzsényi Levente, Szamecz Márton, Szóga Zsigmond, Marsalakó Áron, Végh Tamás

10. b
tanulmányi: Elek Attila, Káposztás Kristóf, Kirchlechner-Farkas Bernadett, Németh Marcell, Szepessy Sára, Tóth Gábor Ábris, Tunkel Kinga, Vaskó Zsófia, Walter Lilla
Közösségi: Tóth Gábor Ábris

10. c
tanulmányi: Czaha Gréta Farkas Nimród Kézdy Judit László Lilla Páhán Anita Petőfi Bori Tóth Zsófia Zóka Zsolt

10. d
tanulmányi: Baross Angéla, Huba Flóra, Kvaszta Jázmin, Mátyás Tímea, Molnár Enikő, Novák Dóra, Rátkai Bori
Közösségi: Füzesi Zalán, Kis Lilla, Vokó Janka, Bihary Anna, Jordán Levente

10. e
Közösségi : Dombora Melinda és Szíjártó Dóra
Tanulmányi : Ballai Emma , Bornemissza Réka , Gonda Dániel , Knapp Dorottya , Kozma Bánk , Palyov Fanni , Truong Linda , Torgyik Eszter , Sólyom Lili

10. f
közösségi: Kovács Luca, Rékassy Botond
tanulmányi: Kertész Luca, Németh Dorottya, Szabó Olga

11. a
Tanulmányi és közösségi: Pálfi Botond, Keszte Panna, Szalai Liza, Hideg Sára, Kovács Kamilla, Papp Dóra, Takács Míra – őket emelném ki – honlapra

11. b
Tanulmányi: Balogh Eszter, Bánk Borbála, Becsei Kinga, Fabók Lilla, Nádudvari Máté, Probojcsevity Lili, Szeredás Bálint Kende, Szily Anna Luca, Tisza Gegő, Tóth Lehel
Közösségi: Bálint Júlia Borbála, Bánk Borbála, Macher Máté Dániel, Szeredás Bálint Kende, Varga Kinga

11. d
közösségi: Gyimesi Regő, Horváth Mátyás, Lehóczky Zsófia, Mátyus Bertalan, Szilva Sára.
tanulmányi: Varga Roland, Lehóczky Zsófia, Szilva Sára

11. e
közösségi: osztályszinten: Szabó Bernadett, Tóth Luca, Vass Kamilla, Bernáth Marcell, iskolai szinten: Dávid Kata, Vlahosz Eleni, Gulyás Ádám (BIMUN)
Szabó Bernadett, Gulyás Ádám, Kende Márton (Nulltábor)
tanulmányi: Bakonyi Zsombor, Csiba Terka, Pogány Lilla, Szabó Bernadett, Vass Kamilla, Szarka Marcell, Tóth Luca

11. f
Tanulmányi és közösségi: Dömötör Máté, Bognár Panna, Fertőszögi Zsófia, Magyar Luca, Nagy Benedek, Horvath Netti, Katona Illés, Nagygyörgy Sára, Ötvös Nádja, Rimanóczy Zsófia, Schilling Dorottya, Suszter Nóra, Varga Borbála, Bagó Dorottya, Harsányi Dorka, Jakubik Réka, Simon Kornél

Díjazottak 2019-2020

Tantárgyi legjobbak 2019-2020

Végzős OKTV eredmények 2019-2020

Büszkeségeink / díjazottak 2018-2019

Büszkeségeink / OKTV 2018-2019

Büszkeségeink / versenyeredmények 2018-2019

Robotos csapatunk eredményeiből

ROBOTEAM SZPONZORÁCIÓ

RoboCup Junior Euro, Hannover   https://rcj2019.eu/

RoboCup 2019, Sydney   https://2019.robocup.org/   

versenyekre  vonatkozó információk

  Ezek a nagysikerű nemzetközi események nem csak a résztvevő fiataloknak adnak inspirációt és lehetőséget tudásuk összevetésére, hanem a jelentős  technológiai újdonságokat felvonultató, az innováció élvonalába tartozó támogató cégek seregszemléje is egyben.

A kategória magyarországi kvótájával induló leánycsapatunk részére szeretnénk támogatást szerezni

Keressük olyan cégek támogatását, melyek  célkitűzéseihez és programjaihoz jól illeszkedik a fiatalok 21-ik századi technológiák -, a robotika -, valamint az innovatív és kreatív gondolkodás iránti érdeklődésének felkeltése és támogatása.

Kreatív Robotika szakkör keretében folyó több éves munkánk során diákjaink számos versenyen elért sikereikkel bizonyították motiváltságukat, felkészültségüket.

Amennyiben módjukban áll és érdemesnek ítélik meg a kitűnő képességű, lelkes csapat támogatását az iskolai alapítványon, 
     (  Reáltanoda Alapitvány  :  http://www.ejg.hu/tamogatasi-lehetosegek/realtanoda-alapitvany/        )

vagy más megfelelő lehetőségeken keresztül; kérjük, legyenek szívesek jelezni     :     roboteam@e5vos.hu
Folytatás …

Büszkeségeink 2017-2018

Pro Eötvös Díjat kaptak

Iványi Domokos Nguyen Thao Anh Király Krisztina Köves Dániel Szirmai Róbert Bálint Stájer Lili Anna
12. a 12. a 12. b 12. c 12. d 12. d
Kammermann Lilla Szántai Valentin Péter Németh Laura Vanda Völgyi Anna Júlia Novák Réka
12. e 12. e 12. f 12. f 12. f

Stokovszky Díjat kaptak

Horváth Hanna Kovács Fruzsina Csicsvári Fanni Püski Barnabás Molnár Péter Thuróczy Karolina Mylán
12. a 12. a 12. b 12. b 12. c 12. c
Deutsch Zalán Zsolt Luca Csodó Martin Zhang Yu Ting Kurunczi Regina Weinwurm Fanni
12. d 12. d 12. e 12. e 12. f 12. f

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2017-2018

Novák Réka Szirmai Róbert Hajdú Csanád Hajdú Csanád Kormosi Áron Galambos Krisztián
12. f 12. d 12. d 12. d 12. f 12. e
Magyar nyelv és irodalom Történelem Fizika Matematika Angol nyelv Német nyelv
Kovács Márton Strausz Kata Szekeres Nóra Iványi Domokos Kós Tamás Xue You You
12. d 12. d 12. d 12. a 12. a 12. f
Latin nyelv Biológia Francia nyelv Orosz nyelv Kémia Rajz és vizuális kultúra
Szirmai Róbert Kós Tamás Sipos Borbála Mokos Dóra Budai Zsófia Kovács Fruzsina
12. d 12. a 12. f 12. d 12. d 12. a
Földrajz – társadalomismeret Ének-zene Testnevelés Testnevelés Testnevelés Testnevelés
Takács Kata Jeneses Diana
12. c 12. f
Testnevelés Testnevelés

OKTV eredmények 2017-2018

Szirmai Róbert 12. D

2.

Szakács Borbála 11. B

3.

Stajer Lili Anna 12. D

4.

Kovordányi Anna 11. D

4.

Szirmai Róbert 12. D

5.

Strausz Kata 12. D

5.

 történelem  művészettörténet  angol nyelv I. kategória  latin nyelv  angol nyelv I. kategória  biológia II. kategória
 dr. Herber Attila  Klima Gábor  Hegedűs Ilona  Imre Flóra  Németh Katalin  Solymoss Miklós
 Novák Réka 12. F

5.

 Szekeres Nóra 12. D

6.

 Bremer Dániel 11. A

8.

 Kende Sára 11. E

8.

 Hajdú Csanád 12. D

8.

 Bence Márk 11. C

8.

 mozgóképkultúra  francia nyelv I. kategória  angol nyelv I. kategória  angol nyelv II. kategória  fizika II. kategória  informatika I. kategória
 Demeter Katalin  Kertész Rita  Becker Andrea  Péter Dávid  Gulyás Erzsébet  Kovalcsik István
 Kovács Márton 11. D

8.

 Kergyó Zsófia 11. E

8.

 Kovács Márton 12. D

10.

 Mónos Péter 11. C

12.

 Dombóvári Gergely 12. E

14.

 Stinner Eper 12. C

16.

 kémia I. kategória  művészettörténet  biológia II. kategória  angol nyelv I. kategória  angol nyelv II. kategória  angol nyelv I. kategória
 Dancsó Éva  Klima Gábor  Solymoss Miklós  Hegedűs Ilona  Bödör Zoltán  Németh Katalin
Czumbel Fanni 12. E

16.

Szebenyi Ráchel 12. B

19.

Molnár Péter 12. C

20.

Kovács Fruzsina 12. A

20.

Kós Tamás 12. A

20.

Szántai Valentin 12. E

22.

 történelem  angol nyelv I. kategória  angol nyelv I. kategória  francia nyelv I. kategória  kémia I. kategória  történelem
 dr. Herber Attila  Mongyi Norbet  Németh Katalin  Mongyi Norbert  Dancsó Éva  dr. Herber Attila
 Hajdú Csanád 12. D

24.

 Kovács Márton 12. D

25.

 Szécsi Lilla 12. D

27.

 Fülöp Sára 12. E

27.

 Kálmán Krisztina 12. F

27.

 Stankovics Ábel 12. E

31.

 matematika II. kategória  latin nyelva  biológia II. kategória  kémia I. kategória  latin nyelv  angol nyelv II. kategória
 Székely Péter  Imre Flóra  Solymoss Miklós  Dancsó Éva  Imre Flóra  Bödör Zoltán
 Szikszai Csaba 11. D

31.

 Thuróczy_Mylan 12. C

32.

 Balla Zsolt 12. B

35.

 kémia I. kategória  matematika II. kategória  angol nyelv I. kategória
 Dancsó Éva  Benkó Katalin  Oláh Katalin

Kiemelkedő sporteredmények

Urbán Zita Szabó Zita Felsmann Balázs Kasoly Benedek Sipos Borbála
9. a 12. a 11. d 11. a 12. f
Diákolimpia 3. és 4. hely Diákolimpia 5. hely Diákolimpia 7. és 9. hely Diákolimpia 5. hely Diákolimpia 6. hely
Pogány Lilla Berczik Sára Kövesdy Jázmin Bánk Borbála Darvas Merse
9. e 10. a 10. a 9. b 9. e
Diákolimpia 4. hely Diákolimpia 4. hely Diákolimpia 4. hely Diákolimpia 4. hely Diákolimpia 7. hely
Spiller Tiziana Horváth Lilla Varga Borbála Vida Fanni Somogyi Luca
8. a 8. b 9. f 8. a 7. a
Diákolimpia 8. és 12. hely Diákolimpia 12. hely Diákolimpia 12. hely Diákolimpia 12. hely Diákolimpia 12. hely
Nagypál Ádám Horváth Áron Lendvai Máté
10. d 10. f 9. b
Diákolimpia 7. hely Diákolimpia 7. hely Diákolimpia 13. hely

Kiemelkedő tanulmányi verseny eredmények

Verseny Tanuló Fotó Oszt. Felkészítők Hely
Horváth István Károly Latin verseny Tóth Bálint 10. d Horváthné Bujtás Anna 12
Horváth István Károly Latin verseny Sándor-Szendrényi Dániel 10. f Horváthné Bujtás Anna 13
Horváth István Károly Latin verseny Fövényesi Karina 10. d Horváthné Bujtás Anna 19
Horváth István Károly Latin verseny Benkő Regina 10. d Horváthné Bujtás Anna 20
Horváth István Károly Latin verseny Kornai Nóra 10. d Horváthné Bujtás Anna 36
Horváth István Károly Latin verseny Kovordányi Anna 11. d Imre Flóra 2
Horváth István Károly Latin verseny Kálmán Krisztina 12. f Imre Flóra 9
Horváth István Károly Latin verseny Kovács Márton 12. d Imre Flóra 12
Horváth István Károly Latin verseny Strausz Kata 12. d Imre Flóra 17
Angol nyelv OÁTV Bernáth Máté Levente 7. b Hegedűs Ilona 23
Angol nyelv OÁTV Kovács Nóra Noémi 8. a Becker Andrea 11
Varga Tamás Matematika Verseny Czirók Tamás 7. a Deák Anna 14
Varga Tamás Matematika Verseny Ender Rozina 7. a Deák Anna 37
Varga Tamás Matematika Verseny Eszes Gergely 7. b Feke Zsolt 68
Varga Tamás Matematika Verseny Görömbey Lilla 8. a Benkó Katalin 24
Varga Tamás Matematika Verseny Tóth Gábor Ábris 8. b Farkas Noémi 24
Varga Tamás Matematika Verseny Szabó Benedek 8. b Horváthné Bujtás Anna 24
Varga Tamás Matematika Verseny Elek Attila 8. b Horváthné Bujtás Anna 41
Varga Tamás Matematika Verseny Szepessy Sára 8.b Farkas Noémi 59
Horváth Mihály Történelem Verseny Dezső Luca 10. a Dr. Herber Attila 2
Horváth Mihály Történelem Verseny Csatlós Csaba 10. b Dr. Herber Attila 4
Horváth Mihály Történelem Verseny Vakán Zsombor 10. a Dr. Herber Attila 5
Kosáry Domokos Történelem Verseny Birócsák Marcell 7. a Varga Sándor 7
Országos Angol Nyelvi Verseny Gábriel Ádám 9. c Németh Katalin 5
Országos Angol Nyelvi Verseny Keller Dániel 9. c Németh Katalin 10
Országos Angol Nyelvi Verseny Varga Patrik 9. c Németh Katalin 11
Országos Angol Nyelvi Verseny Hektor Lili 10. b Németh Katalin 6
II. Rákóczi Ferenc Latin Fordító Verseny Kovordányi Anna 11. d Imre Flóra 2
II. Rákóczi Ferenc Latin Fordító Verseny Kálmán Krisztina 12. f Imre Flóra 14
Irinyi János Országos Kémiaverseny Keszte Panna 9. a Klug Viktória 6
Irinyi János Országos Kémiaverseny Balogh Eszter 9. b Dancsó Éva 23
Irinyi János Országos Kémiaverseny Balázs Krisztina 10. b Ferenczyné Molnár Márta 3
Irinyi János Országos Kémiaverseny Serban Andrada 10. b Ferenczyné Molnár Márta 8
Irinyi János Országos Kémiaverseny Ficz Roland 10. a Ferenczyné Molnár Márta 22
Abel Jenő Latin Verseny Farkas Márton 10. a Horváthné Bujtás Anna 15
Abel Jenő Latin Verseny Tóth Bálint 10. d Horváthné Bujtás Anna kiemelt dicséret
Abel Jenő Latin Verseny Dezső Luca 10. a Horváthné Bujtás Anna dicséret
Mikola Sándor Fizika Verseny Pálfi Botond 9. a Végh Borbála 36
Mikola Sándor Fizika Verseny Szepessy Dávid 10. b Gulyás Erzsébet, Varga Balázs 7
Mikola Sándor Fizika Verseny Nagy Sebestyén 10. b Gulyás Erzsébet, Varga Balázs 32
Arpinói nemzetközi Cicero-verseny Kovordányi Anna 11. d Imre Flóra 4
Arany Dániel Matematika Verseny Halasi Tamás 9. c Gyengéné Beé Andrea 18
Arany Dániel Matematika Verseny Varga Patrik 9. c Székely Péter 35
Arany Dániel Matematika Verseny Nagy Sebestyén 10. b Katona Nóra 6
Arany Dániel Matematika Verseny Furmann Bálint 10. c Székely Péter 27
Nemes Tihamér Informatikaverseny Tuba Attila 7. b Kovalcsik István 24
Lóczy Lajos Földrajzverseny Buzás Benedek 10. b Farkas Csongor 13
Curie Országos Kémia Verseny Tóth Gábor Ábris 10. b Ferenczyné Molnár Márta 4
Curie Országos Kémia Verseny Novák Júlia 10. b Ferenczyné Molnár Márta 9
Curie Országos Kémia Verseny Balázs Krisztina 10. a Ferenczyné Molnár Márta 4
Hevesy György Országos Kémia Verseny Tóth Lili 7. a Dancsó Éva 12
Hevesy György Országos Kémia Verseny Tóth Gábor Ábris 8. b Ferenczyné Molnár Márta 6
Hevesy György Országos Kémia Verseny Vaskó Zsófia 8. a Ferenczyné Molnár Márta 16
Zrínyi Matematika Verseny Eszes Gergely 7. b Feke Zsolt 15
Zrínyi Matematika Verseny Görömbey András 7. a Deák Anna 57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bokorovics Bertalan 7. b Szarka Eszter 12
  Dávid András 7. b Szarka Eszter 12
  Győrbíró Ákos 7. b Szarka Eszter 12
  Rettiger Péter 7. b Szarka Eszter 12
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Nagy Villő 8. a Lakatos István 12
  Feke Boldizsár 8. a Lakatos István 12
  Szóga Zsigmond 8. a Lakatos István 12
  Végh Tamás 8. a Lakatos István 12
Jedlik Ányos Fizikaverseny Czirók Tamás 7. a Kovalcsik István I. díj
Jedlik Ányos Fizikaverseny Zagyvai G. Dávid 7. a Kovalcsik István III. díj
Jedlik Ányos Fizikaverseny Turi Vivien 7. a Kovalcsik István IV. díj
Jedlik Ányos Fizikaverseny Tóth Lili 7. a Kovalcsik István IV. díj
Jedlik Ányos Fizikaverseny Silaghi Dárius 7. a Kovalcsik István VI. díj

Büszkeségeink 2016-2017

Pro Eötvös Díjat kaptak

Végh Bálint Kratz Vera Kiss Bíborka Farkas Benedek Szőke Orsolya Molnár Bernadett Csúri Júlia
12. a 12. b 12. b 12. c 12. d 12. e 12. f

Stokovszky Díjat kaptak

Dankowsky Anna Zóra Papp Csongor Oszlánszky Soma Váncza Tihaamér Szabó Norbert Nagy Zsófia
12. a 12. a 12. b 12. b 12. c 12. c
Szirmai Ádám Csertő Dóra Samu Krisztina Törcsvári Máté Acsády Hanna Volom Sára
12. d 12. d 12. e 12. e 12. f 12. f

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2016-2017

Kiss Bíborka Rajos Réka Ovád Nóra Váncza Tihamér Bujtor Bálint Törcsvári Máté
12. b 12. e 12. c 12. b 12. c 12. e
Magyar nyelv és irodalom Történelem Fizika Matematika Angol nyelv Német nyelv
Debreceni Luca Szél Emese Kecskés Csoma Kenderessy Lídia Szirmai Ádám Hegel Ákos
12. f 12. b 12. f 12. d 12. d 12. d
Latin nyelv Biológia Latin nyelv Orosz nyelv Kémia Informatika
Ambrusz Vivien Végh Bálint Ujvári Márton Oszlánszky Soma Jakobszen Orsolya Dobák Dániel
12. c 12. a 12. d 12. b 12. d 10. c
Rajz és vizuális kultúra Ének-zene Földrajz – társadalomismeret Földrajz – társadalomismeret Testnevelés Matematika 10. évfolyam
Tevesz Judit Hóka Iván
12. c 12. a
Testnevelés Filozófia

Kiemelkedő sporteredmények

Urbán Zita Szabó Zita Felsmann Balázs Kasoly Benedek Sipos Borbála
8. a 11. a 10. d 10. a 11. f
Mezei futás és 1500m síkfutás 2. hely Diákolimpia 5. hely Diákolimpia 5. hely Diákolimpia 5. hely 100m síkfutás 3. hely és 200m síkfutás 5. hely
Urbán Zita (7.a) Spiller Tiziana (7.a) Pogány Lilla (9.ny) Berczik Sára (9.a) Bánk Bori (8.b)
Mezei futás csapat 2. hely

OKTV eredmények 2017

 Szirmai Róbert 11. D

2.

 Kormosi Áron 11. F

3.

 Stinner Eper 11. C

4.

 Szél Emese 12. B

4.

 latin nyelv  angol nyelv I. kategória  angol nyelv I. kategória  biológia II. kategória
 Imre Flóra  Németh Katalin, Varga János  Németh Katalin  Hajdú Zoltánné Klug Viktória
 Szurop Szonja 11. A

4.

 Szirmai Ádám 12. D

5.

 Szirmai Róbert 11. D

7.

 Debreceni Luca 12. F

9.

 mozgóképkultúra  kémia II. kategória  angol nyelv I. kategória  latin nyelv
 Boldizsár Gergely  Dancsó Éva  Németh Katalin  Imre Flóra

Folytatás …

Büszkeségeink 2015-16

Pro Eötvös Díjat kaptak

Hámory Eszter Borbíró Kristóf Pap Kristóf Erdélyi Dávid Strenger Eszter Tóth Borbála
12. a 12. b 12. c 12. d 12. f 13. e

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2015-2016

Mag Eszter Illés Kornél Kovács Ádám Térmeg Anita Fülöp Levente Budai Márton
12.a 12. f 12. b 12. b 13. e 13. e
Magyar nyelv és irodalom Történelem Fizika Matematika Angol nyelv Német nyelv
Erdélyi Dávid Demeter Flóra Rakó Klára Térmeg Anita Szanthoffer András Szabó Győző
12. d 12. a 12. a 12. b 12. d 12. a
Fizika Biológia Biológia Kémia Kémia Informatika
Turi Kováts Szilárd Szilveszter Áron Bukovácz Lilla Tompa Mária Blanka Budai Márton Veress Dóra
12. a 12. a 12. a 12. b 13. e 12. d
Informatika Ének-zene Rajz- és vizuális kultúra Rajz- és vizuális kultúra Földrajz – társadalomismeret Testnevelés
Bencsik Eszter Borbíró Kristóf Molnár Péter
12. f 12. b 10. c
Filozófia Testnevelés Matematika 10. évfolyam

Kiemelkedő sporteredmények

Strenger Eszter Peák Barnabás Wermeser Zsombor Sipos Borbála Fiú kézilabda csapat
12. f 11. c 11. f 10. f  
Diákolimpia 1. hely Diákolimpia 1. hely Diákolimpia 1. hely Diákolimpia 6. hely Diákolimpia 3. hely
Felsmann Balázs Nyomárkay Zsigmond Papp Csongor Kertai Kristóf
9. d 11. a 11. a 11. a
Diákolimpia 6. hely Szellemi Diákolimpia 6. hely Szellemi Diákolimpia 6. hely Szellemi Diákolimpia 6. hely


 

OKTV 2015/2016. döntőbe jutott tanulók   
           
verseny tanuló     felkészítők  
angol nyelv I. kategória György Patrik 12 b Fehérváriné P. Magdolna 8. helyezett
angol nyelv I. kategória Gimesi Marcell 12 c Hegedűs Ilona 29. helyezett
angol nyelv II. kategória Fülöp Levente János 13 e Németh Katalin 5. helyezett
angol nyelv II. kategória Simon Péter 13 e Németh Katalin 2. helyezett
biológia I. kategória Szél Emese Melitta 11 b Hajdú Zoltánné 8. helyezett
biológia II. kategória Térmeg Anita 12 b Solymoss Miklós 8. helyezett
biológia II. kategória Demeter Flóra 12 a Solymoss Miklós 1. helyezett
biológia II. kategória Rakó Klára 12 a Solymoss Miklós 5. helyezett
dráma Mag Eszter 12 a Demeter Katalin 4. helyezett
filozófia Bencsik Eszter 12 f Szathmári Botond 1. helyezett
földrajz Ujvári Márton 11 d Szeiman József 33. helyezett
kémia II. kategória Szanthoffer András 12 d Dancsó Éva 17. helyezett
kémia II. kategória Térmeg Anita 12 b Ferenczyné M. Márta 6. helyezett
latin nyelv Szél Emese Melitta 11 b Imre Flóra 31. helezett
latin nyelv Kecskés Csoma 11 f Imre Flóra 27. helyezett
latin nyelv Debreceni Luca 11 f Imre Flóra 23. helyezett
német nyelv I. kategória Duray Csilla 11 b Hunfalviné B. Anikó 16. helyezett
történelem Illés Kornél 12 f Tar Imre, Tisza László 5. helyezett
           
Egyéb országos versenyek döntősei  
Angol OÁTV Hideg Sára 7. a Imre Szilvia  
  Ecseri Flóra 7.  b Wootsch Melinda  
  Serban Andrada 8.  b Németh Katalin 3. helyezett
Tini-agy angol verseny Tornyi Napsugár 8. b Németh Katalin 4. helyezett
  Serban Andrada 8. b Németh Katalin 3. helyezett
Irinyi János – kémia Várkonyi Botond 9. b Matula Ilona 14. helyezett
  Hajdú Dorottya 9.  c Dancsó Éva 14. helyezett
  Kovács Márton 9.  d Dancsó Éva 3. helyezett
  Kós Tamás 10. a Tóthné Tarsoly Zita 10. helyezett
  Nguyen Thao Anh 10. a Tóthné Tarsoly Zita 30. helyezett
Oláh György – kémia Szanthoffer András 12. d Dancsó Éva 2. helyezett
  Szabó Katalin 12. d Dancsó Éva 9. helyezett
Curie kémia verseny Balázs Krisztina     F. Molnár Márta 2. helyezett
  Budai Júlia     Tarsoly Zita 6. helyezett
  Ferenczy Bálint     F. Molnár Márta 6. helyezett
  Szepessy Dávid     F. Molnár Márta 7. helyezett
  Serban Andrada 8. b F. Molnár Márta 11. helyezett
  Tornyi Napsugár 8. b F. Molnár Márta 17. helyezett
  Szanthoffer Sára     Dancsó Éva 18. helyezett
Varga Tamás Láng Kristóf 7.  a Balga Attila 27. helyezett
  Pálfi Botond 7. a Balga Attila 14. helyezett
  Urbán Zita 7. a Balga Attila  
  Fabók Lilla 7. b Illés jános  
  Draskóczy Áron 7. b Fila Edit  
  Janky Csilla Lelle 7. b Fila Edit  
  Budai Júlia 8. b Katona Eleonóra 14. helyezett
  Farkas Csanád 8. b Katona Eleonóra  
  Serban Andrada 8. b Katona Eleonóra  
Arany Dániel – matematika Dobák Dániel 9. c Deák Anna 14. helyezett
  Koltai Dániel 9. c Deák Anna 43. helyezett
  Nagy Borbála 9. a Székely Péter 14. helyezett
  Dombóvári Gergely 10. e Fekete Márta 18. helyezett
  Fülöp Sára 10. e Fekete Márta 5. helyezett
  Zsiborás Zalán 10. e Fekete Márta 9. helyezett
  Hajdú Csanád 10. d Székely Péter 14. helyezett
  Szekeres Nóra 10. d Székely Péter 5. helyezett
  Molnár Péter 10. c Benkó Katalin 2. helyezett
Horváth I. K. latin verseny Kovács Márton 10. d Imre Flóra 3. helyezett
II. Rákóczi latin verseny Kovordányi Anna 9. d Imre Flóra 4. helyezett
  Szirmai Róbert 10. d Imre Flóra 6. helyezett
  Strausz Kata 10. d Imre Flóra 8. helyezett
  Szepessy Luca 10. c Imre Flóra 9. helyezett
  Kálmán Krisztina 10. f Imre Flóra 10. helyezett
Ábel Jenő latin verseny Szirmai Róbert 10. d Imre Flóra 4. helyezett
  Strausz Kata 10. d Imre Flóra 17. helyezett
Arpinói Nemzetközi Cicero-verseny Kecskés Csoma 11. f Imre Flóra 1. helyezett
  Debreceni Luca 11. f Imre Flóra 10. helyezett
Lóczy Lajos földrajz Szirmai Róbert 10. d Kedves Júlia 1. helyezett
  Ékes Agoston     Kedves Júlia 19. helyezett
Mikola fizika verseny Kós Tamás 10. a Sas Tamás 20. helyezett
  Hajdú Csanád 10. d Gulyás Erzsébet 9. helyezett
  Molnár Péter 10. c Varga Balázs 22. helyezett
  Hegedűs Benedek Bence 9. a Tudja Éva 33. helyezett
Horváth Mihály történelem Bárány Adorján     Tar Imre  
  Nagy Borbála     Tar Imre  
  Nagy Borbála Anna     Tar Imre 4. helyezett
  Szirmai Róbert     Tar Imre 3. helyezett
  Nagy Ottó     Herber Attila 2. helyezett
  Szepessy Luca     Herber Attila 7. helyezett
Lego Robotprogramozó verseny Farkas Csanád, Komáromy Soma, Serban Andrada 8.b 1. helyezett
Országos népdalverseny Varga Berta 12. a Tar Imréné  
Országos sakkverseny diákolimpia Koltai Dániel 9. c csapat 19. helyezett
  Czumbel Péter 8.  a    
  Dobák Dániel  9.  c    
  Szabó Zita  10. a egyéniben 1. helyezett/amatőr