Tanárok 2020-2021

 

név fotó szakok ofő egyéb e-mail
Andrékó Andrea Andrékó Andrea matematika, fizika 9. A   andreko.andrea@e5vos.hu
Babus Réka matematika, angol babus.reka@e5vos.hu
Bacsó Péter Bacsó Péter magyar 11. F   bacso.peter@e5vos.hu
Balga Attila Balga Attila matematika, fizika, informatika   igazgatóhelyettes balga.attila@e5vos.hu
Balga Nóra Balga Nóra magyar, olasz     balga.nora@e5vos.hu
Balogh Andrea Balogh Andrea matematika     balogh.andrea@e5vos.hu
Baranyai Balázs Baranyai Balázs történelem, társ. ism.   DÖ patronáló baranyai.balazs@e5vos.hu
Dr. Bárdosné Páhy Judit matematika, informatika   bardosne.pahy.judit@e5vos.hu
Becker Andrea Becker Andrea angol, skandin. 12. A igazgatóhelyettes becker.andrea@e5vos.hu
Berczelédi Réka Berczelédi Réka biológia, kémia 7. B IKSZ berczeledi.reka@e5vos.hu
Boldizsár Gergely Boldizsár Gergely rajz és viz.kult., média 12. B   boldizsar.gergely@e5vos.hu
Bödör Zoltán Bödör Zoltán angol 9. E   bodor.zoltan@e5vos.hu
Csákváriné Simongáti Ágnes Simongáti Ágnes német     csakvarine.simongati.agnes@e5vos.hu
Csekő Ildikó Csekő Ildikó könyvtáros     cseko.ildiko@e5vos.hu
Czirók Adrienn Czirók Adrienn matematika, fizika     czirok.adrienn@e5vos.hu
Czövekné Veréb Judit Veréb Judit német 11.E   czovekne.vereb.judit@e5vos.hu
Deák Anna Deák Anna matematika, fizika 11. C OFŐ mkvez. deak.anna@e5vos.hu
Demeter Katalin Demeter Katalin magyar, francia, dráma, média     demeter.katalin@e5vos.hu
Dobos Krisztián Dobos Krisztián ének     dobos.krisztian@e5vos.hu
Eszes Valéria Eszes Valéria magyar, történelem   igazgatóhelyettes eszes.valeria@e5vos.hu
Farkas Csongor Farkas Csongor földrajz, történelem 10. C   farkas.csongor@e5vos.hu
Feke Zsolt Feke Zsolt matematika, fizika 11. B   feke.zsolt@e5vos.hu
Ferenczyné Molnár Márta Molnár Márta kémia, fizika     ferenczyne.molnar.marta@e5vos.hu
Fészki Viktória Fészki Viktória német 9. Ny   feszki.viktoria@e5vos.hu
Forgács Róbert Forgács Róbert magyar, történelem     forgacs.robert@e5vos.hu
Garamvölgyiné Gergely Katalin matematika, informatika garamvolgyine.gergely.katalin@e5vos.hu
Gombos Valéria   német     gombos.valeria@e5vos.hu
Gulyás Erzsébet Gulyás Erzsébet matematika, fizika 10. D   gulyas.erzsebet@e5vos.hu
Hajdú Zoltánné (Klug Viktória) Klug Viktória biológia, kémia 9. D   klug.viktoria@e5vos.hu
Hazir Barbara matematika, fizika     hazir.barbara@e5vos.hu
Hegedűs Ilona Hegedűs Ilona angol     hegedus.ilona@e5vos.hu
Hegyi Zsófia   magyar     hegyi.zsofia@e5vos.hu
dr. Herber Attila dr. Herber Attila magyar, történelem 10. F történelem mkvez. herber.attila@e5vos.hu
Holik Tünde Holik Tünde angol, történelem, orosz 9. F angol mkvez. holik.tunde@e5vos.hu
Hunfalviné Bognár Anikó Bognár Anikó német, orosz   német mkvez. hunfalvine.bognar.aniko@e5vos.hu
Illés János Illés János matematika, fizika 12. E   illes.janos@e5vos.hu
dr. Imre Flóra Imre Flóra magyar, latin   imre.flora@e5vos.hu
Kampós András   történelem 10.B   kampos.andras@e5vos.hu
Kapin Lilla matematika, biológia   kapin.lilla
Katona Eleonóra Katona Eleonóra matematika     katona.eleonora@e5vos.hu
Kámán Ildikó matematika, fizika     kaaman.ildikoa@e5vos.hu
Kelemen Ferenc Kelemen Ferenc angol     kelemen.ferenc@e5vos.hu
Kertész Rita Kertész Rita magyar, francia 11. A magyar mkvez. kertesz.rita@e5vos.hu
Kiss Tamás   biológia, kémia     kiss.tamas@e5vos.hu
Klima Gábor Klima Gábor rajz és viz. kultúra, média     klima.gabor@e5vos.hu
Kodácsi Boglárka Kodácsi Boglárka magyar 8. B   kodacsi.boglarka@e5vos.hu
Kovalcsik István Kovalcsik István informatika, fizika     kovalcsik.istvan@e5vos.hu
Kriston Attila Kriston Attila magyar     kriston.attila@e5vos.hu
dr. Lakatos István Lakatos István magyar, filozófia, etika 12. F   lakatos.istvan@e5vos.hu
Matula Ilona Matula Ilona biológia, kémia 11. D biológia-kémia mkvez. matula.ilona@e5vos.hu
Mihókné Gayer Judit Gayer Judit német     mihokne.gayer.judit@e5vos.hu
dr. Miléné Papp Ágota Papp Ágota testnevelés     milene.papp.agota@e5vos.hu
Molnár Ágnes Molnár Ágnes magyar, német, pszihológia 10. E   molnar.agnes@e5vos.hu
Mongyi Norbert Mongyi Norbert angol, francia   angol mkvez. mongyi.norbert@e5vos.hu
Moss László Moss László történelem, magyar   igazgató moss.laszlo@e5vos.hu
Nagy Csilla Nagy Csilla matematika, informatika, német   E. Alapítv. titkára nagy.csilla@e5vos.hu
Németh Katalin Németh Katalin angol     nemeth.katalin@e5vos.hu
Nyircsákné Végh Borbála Végh Borbála matematika, fizika     vegh.borbala@e5vos.hu
Oláh Katalin Oláh Katalin angol     olah.katalin@e5vos.hu
Orenstein József Orenstein József testnevelés     orenstein.jozsef@e5vos.hu
Palicz Éva Palicz Éva angol     palicz.eva@e5vos.hu
Polákovits Nándor Polákovits Nándor olasz     polakovits.nandor@e5vos.hu
Sándor István Sándor István biológia, kémia     sandor.istvan@e5vos.hu
Sas Tamás Sas Tamás fizika, matematika   fizika mkvez. sas.tamas@e5vos.hu
Schmieder László Schmieder László matematika, fizika, informatika   informatika mkvez. schmieder.laszlo@e5vos.hu
Solymoss Miklós Solymoss Miklós biológia 12. D   solymoss.miklos@e5vos.hu
Szabó Csilla   pszichológus     szabo.csilla@e5vos.hu, iskolapszichologus@e5vos.hu
Szabóné Lukács Andrea Lukács Andrea német     szabone.lukacs.andrea@e5vos.hu
Szász Péter Szász Péter testnevelés     szasz.peter@e5vos.hu
Szelényi Anna Szelényi Anna angol, magyar     szelenyi.anna@e5vos.hu
Szeiman József Szeiman József történelem, földrajz 9. C   szeiman.jozsef@e5vos.hu
Székely Péter Székely Péter matematika, fizika, informatika 8. A matematika mkvez. szekely.peter@e5vos.hu
Szeredás Lőrinc Szeredás Lőrinc magyar, orosz     szeredas.lorinc@e5vos.hu
Szúcs Dorottya Szűcs Dorottya biológia, kémia     szucs.dorottya@e5vos.hu
Tar Imre Tar Imre történelem, földrajz, társadalomismeret   földrajz mkvez. tar.imre@e5vos.hu
Tóth Andrea Tóth Andrea testnevelés     toth.andrea@e5vos.hu
Tóthné Tarsoly Zita Tarsoly Zita biológia, kémia 12. C   tothne.tarsoly.zita@e5vos.hu
Varga Balázs Varga Balázs fizika, matematika, informatika     varga.balazs@e5vos.hu
Varga János Varga János angol     varga.janos@e5vos.hu
Varga Sándor Varga Sándor történelem, francia, média 9. B 2.idegen nyelv mkvez. varga.sandor@e5vos.hu
Varga Sára Varga Sára történelem     varga.sara@e5vos.hu
Vácz István földrajz   vacz.istvan@e5vos.hu
Végh Anna Végh Anna angol 7. A   vegh.anna@e5vos.hu
Wootsch Melinda Wootsch Melinda olasz, angol 10. A 2.idegen nyelv mkvez. wootsch.melinda@e5vos.hu