Büszkeségeink

OKTV eredmények

 Szirmai Róbert 11. D

2.

 Kormosi Áron 11. F

3.

 Stinner Eper 11. C

4.

 Szél Emese 12. B

4.

 latin nyelv  angol nyelv I. kategória  angol nyelv I. kategória  biológia II. kategória
 Imre Flóra  Németh Katalin, Varga János  Németh Katalin  Hajdú Zoltánné Klug Viktória
 Szurop Szonja 11. A

4.

 Szirmai Ádám 12. D

5.

 Szirmai Róbert 11. D

7.

 Debreceni Luca 12. F

9.

 mozgóképkultúra  kémia II. kategória  angol nyelv I. kategória  latin nyelv
 Boldizsár Gergely  Dancsó Éva  Németh Katalin  Imre Flóra

Folytatás …

Büszkeségeink 2015-16

Pro Eötvös Díjat kaptak

Hámory Eszter Borbíró Kristóf Pap Kristóf Erdélyi Dávid Strenger Eszter Tóth Borbála
12. a 12. b 12. c 12. d 12. f 13. e

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2015-2016

Mag Eszter Illés Kornél Kovács Ádám Térmeg Anita Fülöp Levente Budai Márton
12.a 12. f 12. b 12. b 13. e 13. e
Magyar nyelv és irodalom Történelem Fizika Matematika Angol nyelv Német nyelv
Erdélyi Dávid Demeter Flóra Rakó Klára Térmeg Anita Szanthoffer András Szabó Győző
12. d 12. a 12. a 12. b 12. d 12. a
Fizika Biológia Biológia Kémia Kémia Informatika
Turi Kováts Szilárd Szilveszter Áron Bukovácz Lilla Tompa Mária Blanka Budai Márton Veress Dóra
12. a 12. a 12. a 12. b 13. e 12. d
Informatika Ének-zene Rajz- és vizuális kultúra Rajz- és vizuális kultúra Földrajz – társadalomismeret Testnevelés
Bencsik Eszter Borbíró Kristóf Molnár Péter
12. f 12. b 10. c
Filozófia Testnevelés Matematika 10. évfolyam

Kiemelkedő sporteredmények

Strenger Eszter Peák Barnabás Wermeser Zsombor Sipos Borbála Fiú kézilabda csapat
12. f 11. c 11. f 10. f  
Diákolimpia 1. hely Diákolimpia 1. hely Diákolimpia 1. hely Diákolimpia 6. hely Diákolimpia 3. hely
Felsmann Balázs Nyomárkay Zsigmond Papp Csongor Kertai Kristóf
9. d 11. a 11. a 11. a
Diákolimpia 6. hely Szellemi Diákolimpia 6. hely Szellemi Diákolimpia 6. hely Szellemi Diákolimpia 6. hely


 

OKTV 2015/2016. döntőbe jutott tanulók   
           
verseny tanuló     felkészítők  
angol nyelv I. kategória György Patrik 12 b Fehérváriné P. Magdolna 8. helyezett
angol nyelv I. kategória Gimesi Marcell 12 c Hegedűs Ilona 29. helyezett
angol nyelv II. kategória Fülöp Levente János 13 e Németh Katalin 5. helyezett
angol nyelv II. kategória Simon Péter 13 e Németh Katalin 2. helyezett
biológia I. kategória Szél Emese Melitta 11 b Hajdú Zoltánné 8. helyezett
biológia II. kategória Térmeg Anita 12 b Solymoss Miklós 8. helyezett
biológia II. kategória Demeter Flóra 12 a Solymoss Miklós 1. helyezett
biológia II. kategória Rakó Klára 12 a Solymoss Miklós 5. helyezett
dráma Mag Eszter 12 a Demeter Katalin 4. helyezett
filozófia Bencsik Eszter 12 f Szathmári Botond 1. helyezett
földrajz Ujvári Márton 11 d Szeiman József 33. helyezett
kémia II. kategória Szanthoffer András 12 d Dancsó Éva 17. helyezett
kémia II. kategória Térmeg Anita 12 b Ferenczyné M. Márta 6. helyezett
latin nyelv Szél Emese Melitta 11 b Imre Flóra 31. helezett
latin nyelv Kecskés Csoma 11 f Imre Flóra 27. helyezett
latin nyelv Debreceni Luca 11 f Imre Flóra 23. helyezett
német nyelv I. kategória Duray Csilla 11 b Hunfalviné B. Anikó 16. helyezett
történelem Illés Kornél 12 f Tar Imre, Tisza László 5. helyezett
           
Egyéb országos versenyek döntősei  
Angol OÁTV Hideg Sára 7. a Imre Szilvia  
  Ecseri Flóra 7.  b Wootsch Melinda  
  Serban Andrada 8.  b Németh Katalin 3. helyezett
Tini-agy angol verseny Tornyi Napsugár 8. b Németh Katalin 4. helyezett
  Serban Andrada 8. b Németh Katalin 3. helyezett
Irinyi János – kémia Várkonyi Botond 9. b Matula Ilona 14. helyezett
  Hajdú Dorottya 9.  c Dancsó Éva 14. helyezett
  Kovács Márton 9.  d Dancsó Éva 3. helyezett
  Kós Tamás 10. a Tóthné Tarsoly Zita 10. helyezett
  Nguyen Thao Anh 10. a Tóthné Tarsoly Zita 30. helyezett
Oláh György – kémia Szanthoffer András 12. d Dancsó Éva 2. helyezett
  Szabó Katalin 12. d Dancsó Éva 9. helyezett
Curie kémia verseny Balázs Krisztina     F. Molnár Márta 2. helyezett
  Budai Júlia     Tarsoly Zita 6. helyezett
  Ferenczy Bálint     F. Molnár Márta 6. helyezett
  Szepessy Dávid     F. Molnár Márta 7. helyezett
  Serban Andrada 8. b F. Molnár Márta 11. helyezett
  Tornyi Napsugár 8. b F. Molnár Márta 17. helyezett
  Szanthoffer Sára     Dancsó Éva 18. helyezett
Varga Tamás Láng Kristóf 7.  a Balga Attila 27. helyezett
  Pálfi Botond 7. a Balga Attila 14. helyezett
  Urbán Zita 7. a Balga Attila  
  Fabók Lilla 7. b Illés jános  
  Draskóczy Áron 7. b Fila Edit  
  Janky Csilla Lelle 7. b Fila Edit  
  Budai Júlia 8. b Katona Eleonóra 14. helyezett
  Farkas Csanád 8. b Katona Eleonóra  
  Serban Andrada 8. b Katona Eleonóra  
Arany Dániel – matematika Dobák Dániel 9. c Deák Anna 14. helyezett
  Koltai Dániel 9. c Deák Anna 43. helyezett
  Nagy Borbála 9. a Székely Péter 14. helyezett
  Dombóvári Gergely 10. e Fekete Márta 18. helyezett
  Fülöp Sára 10. e Fekete Márta 5. helyezett
  Zsiborás Zalán 10. e Fekete Márta 9. helyezett
  Hajdú Csanád 10. d Székely Péter 14. helyezett
  Szekeres Nóra 10. d Székely Péter 5. helyezett
  Molnár Péter 10. c Benkó Katalin 2. helyezett
Horváth I. K. latin verseny Kovács Márton 10. d Imre Flóra 3. helyezett
II. Rákóczi latin verseny Kovordányi Anna 9. d Imre Flóra 4. helyezett
  Szirmai Róbert 10. d Imre Flóra 6. helyezett
  Strausz Kata 10. d Imre Flóra 8. helyezett
  Szepessy Luca 10. c Imre Flóra 9. helyezett
  Kálmán Krisztina 10. f Imre Flóra 10. helyezett
Ábel Jenő latin verseny Szirmai Róbert 10. d Imre Flóra 4. helyezett
  Strausz Kata 10. d Imre Flóra 17. helyezett
Arpinói Nemzetközi Cicero-verseny Kecskés Csoma 11. f Imre Flóra 1. helyezett
  Debreceni Luca 11. f Imre Flóra 10. helyezett
Lóczy Lajos földrajz Szirmai Róbert 10. d Kedves Júlia 1. helyezett
  Ékes Agoston     Kedves Júlia 19. helyezett
Mikola fizika verseny Kós Tamás 10. a Sas Tamás 20. helyezett
  Hajdú Csanád 10. d Gulyás Erzsébet 9. helyezett
  Molnár Péter 10. c Varga Balázs 22. helyezett
  Hegedűs Benedek Bence 9. a Tudja Éva 33. helyezett
Horváth Mihály történelem Bárány Adorján     Tar Imre  
  Nagy Borbála     Tar Imre  
  Nagy Borbála Anna     Tar Imre 4. helyezett
  Szirmai Róbert     Tar Imre 3. helyezett
  Nagy Ottó     Herber Attila 2. helyezett
  Szepessy Luca     Herber Attila 7. helyezett
Lego Robotprogramozó verseny Farkas Csanád, Komáromy Soma, Serban Andrada 8.b 1. helyezett
Országos népdalverseny Varga Berta 12. a Tar Imréné  
Országos sakkverseny diákolimpia Koltai Dániel 9. c csapat 19. helyezett
  Czumbel Péter 8.  a    
  Dobák Dániel  9.  c    
  Szabó Zita  10. a egyéniben 1. helyezett/amatőr

 

 

 

OKTV eredmények

DemeterFlóra BencsikEszter SimonPéter MagEszter
 Demeter Flóra 12. A

1.

 Bencsik Eszter 12. F

1.

 Simon Péter 13. E

2.

 Mag Eszter 12. A

4.

 biológia II. kategória  filozófia  angol nyelv II. kategória  dráma
RakoKlara fulop_levente IllesKornel TermegAnita
 Rakó Klára 12. A

5.

 Fülöp Levente János 13. E

5.

 Illés Kornél 12. F

5.

 Térmeg Anita 12. B

6.

 biológia II. kategória  angol nyelv II. kategória  történelem  kémia II. kategória

Folytatás …

Büszkeségeink 2014-2015

Pro Eötvös Díjat kaptak

Heppes Áron Horváth Kristóf Benyák Barnabás Mokos Dániel Horváth Eszter Adamik András
12. a 12. b 12. c 12. d 12. f 13. g

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2014-2015

Farkas Flóra Végh Márton Ovád Márton Gergely Csaba Dániel Szirmai Márton Rahim Nejad Ágnes
12. f 12. a 12. d 12. a 13. g 13. g
Magyar nyelv és irodalom Történelem Fizika Matematika Angol nyelv Német nyelv
Farkas Flóra Mokos Dániel Pálinkás Lóránt Posta Tibor Kiss Orsolya Gergely Csaba Dániel
12. f 12. d 12. d 13. g 12. d 12. a
Második idegen nyelv Biológia Biológia Kémia Kémia Informatika
Váncza Kristóf Turai Lilla Adamik András Varga Kálmán Schwendner Réka Zsolt Luca
12. a 12. c 13. g 13. g 12. b 10. d
Rajz és vizuális kultúra Ének-zene Ének-zene Földrajz – társadalomismeret Testnevelés Matematika 10. évfolyam

Kiemelkedő sporteredmények

Fogarasi Csenge Szabó Zita Temesvári Vanda Sipos Borbála Fiú kosárcsapat
10. c 9. a 11. d 9. f
Diákolimpia 2. hely Diákolimpia 7. hely Diákolimpia 2. hely Diákolimpia 4. hely Diákolimpia 3. hely
Kiemelkedő nemzetközi tanulmányi verseny eredmények
Kós Tamás
9. a
IJSO Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpia bronzérem
Kiemelkedő tanulmányi verseny eredmények
Verseny OKTV Tanuló Fotó Oszt. Felkészítők Hely
kémia II. kategória Szanthoffer András Szanthoffer András 11. d Dancsó Éva 14
filozófia Végh Márton 12. a Szathmári Botond 2
filozófia Váncza Kristóf 12. a Szathmári Botond 1
angol nyelv I. kategória Gimesi Marcell 11. c Hegedűs Ilona 18
olasz nyelv I. kategória Benyák Barnabás 12. c Polákovics Nándor, Wootsch Melinda 17
biológia II. kategória Pálinkás Lóránt 12. d Solymoss Miklós 13
matematika II. kategória Gergely Csaba Dániel 12. a Balga Attila 37
kémia II. kategória Posta Tibor 13. g Dancsó Éva 22
biológia II. kategória Posta Tibor 13. g Matula Ilona 32
matematika II. kategória Térmeg Anita 11. b Fekete Márta 42
olasz nyelv I. kategória Pálinkás Lóránt 12. d Wootsch Melinda 4
biológia II. kategória Tresch Bence 12. d Solymoss Miklós 38
latin nyelv Sarkadi Fanni 12. b Imre Flóra 31
latin nyelv Farkas Flóra 12. f Imre Flóra 1
latin nyelv Szirmai Márton Péter 13. g Imre Flóra 5
biológia II. kategória Jordán Lilla 12. d Matula Ilona 24
magyar irodalom Farkas Flóra 12. f Bacsó Péter 8
biológia II. kategória Szabó Bendegúz 12. a Hajdú Zoltánné 46
magyar nyelv Farkas Flóra 12.f Bacsó Péter 2
biológia II. kategória Mokos Dániel 12. d Solymoss Miklós 3
angol nyelv II. kategória Simon Péter 12. e Németh Katalin 12
angol nyelv II. kategória Szirmai Márton Péter 13. g Paizs Zsuzsanna 14
angol nyelv I. kategória Beke Anita 11. c Hegedűs Ilona 10
kémia I. kategória Térmeg Anita 11. b Ferenczyné Molnár Márta 5
történelem Illés Kornél 11. f Tisza László 8
történelem Szirmai Márton Péter 13. g Moss László 20
Versenyek Tanuló Fotó Oszt. Felkészítők Hely
OÁTV angol 7. osztály Serban Andrada 7. b Németh Katalin 9
OÁTV angol 8. osztály Bremer Dániel 8. a Becker Andrea 13
Mikola Sándor Országos Fizika Verseny Ovád Nóra 10. c Zupánné Fila Edit 29
Molnár Péter 9. c Varga Balázs 17
Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny Oszlánszky Ákos Soma 10. b Szeiman József 10
Ujvári Márton 10. d Tisza László 9
Kőrösi Csoma Sándor Kárpát-Medencei Földrajz Verseny Budai Márton 12. e Szeiman József 2
Irinyi János Országos Kémia Verseny Kós Tamás 9. a Tóthné Tarsoly Zita 8
Szirmai Ádám 10. d Dancsó Éva 10
Curie Kémia Emlékverseny Ferenczi Bálint 7. a Ferenczyné Molnár Márta 9
Kós Tamás 9. a Tóthné Tarsoly Zita 6
Dulganov Natasa 9. b Tóthné Tarsoly Zita 11
Nguyen Thao Anh 9. a Tóthné Tarsoly Zita 12
Iványi Domokos Xavér 9. a Tóthné Tarsoly Zita 14
Kiss Orsolya 12. d Ferenczyné Molnár Márta 18
Hevesy György Országos Kémia Verseny Farkas Csanád 7. b Tóthné Tarsoly Zita 4
Cseri Dóra 7. b Tóthné Tarsoly Zita 10
Ficz Roland 7. a Ferenczyné Molnár Márta 23
Várkonyi Botond 8. b Matula Ilona 7
Fodor József Országos Biológia Verseny Zakor Szimonetta 10. d Tóthné Tarsoly Zita 2
Zsolt Luca 10. d Tóthné Tarsoly Zita 6
Arany Dániel Matematika Verseny Zsolt Luca 10. d Deák Anna 8
Molnár Péter 9. c Benkó Katalin 33
Benkő Dorottya 9. c Benkó Katalin 48
Csutorás Bence 9. c Benkó Katalin
Dacher Ádám 9. c Benkó Katalin 61
Varga Tamás Országos Matematika Verseny Nagy Sebestyén Csaba 7. b Katona Eleonóra 15
Budai Júlia 7. b Katona Eleonóra 36
Tornyi Napsugár 7. b Katona Eleonóra 36
Cseri Dóra 7. b Katona Eleonóra 71
Rettiger Zsófia 7. a Illés János 96
Nagy Borbála 8. a Székely Péter 62
Várkonyi Botond 8. b Fila Edit 68
Kenguru Matematika Verseny Molnár Péter 9. c Benkó Katalin 6
Pető Ádám 9. c Benkó Katalin 6
Dacher Ádám 9. c Benkó Katalin 12
Fekete Dániel 9. c Benkó Katalin 12
Bolyai Matematika Csapatversenyen Tornyi Napsugár 7. b Katona Eleonóra 18
Serban Andrada 7. b Katona Eleonóra
Sorosi Eszter 7. b Katona Eleonóra
Tarsoly Blanka 7. b Katona Eleonóra
Dacher Ádám 9. c Benkó Katalin 3
Molnár Péter 9. c Benkó Katalin
Pető Ádám 9. c Benkó Katalin
Hajdú Csanád 9. d Székely Péter
Benedek Patrik 11. c Balga, Beé, Izsák 3
Bormemisza Balázs 11. c Balga, Beé, Izsák
Bugár-Mészáros Barnabás 11. c Balga, Beé, Izsák
Fábián Mátyás 11. c Balga, Beé, Izsák
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Molnár Péter 9. c Benkó Katalin 12
Dacher Ádám 9. c Benkó Katalin 28
Szeidl Balázs 12. a Balga Attila 16
II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny Kecskés Csoma 10. f Imre Flóra 1
Debreceni Luca 10. f Imre Flóra 2
Szél Emese Melitta 10. b Imre Flóra 3
Horváth István Károly Latin Nyelvi Verseny Kecskés Csoma 10. f Imre Flóra 2
Debreceni Luca 10. f Imre Flóra 3
Farkas Flóra 12. f Imre Flóra 2
Sarkadi Fanni 12. b Imre Flóra 10
Ábel Jenő Országos Latin Verseny Debreceni Luca 10. f Imre Flóra 10
Kecskés Csoma 10. f Imre Flóra 20
Horváth Mihály Történelem Verseny Debreceni Luca 10. f Herber Attila 3
Kecskés Csoma 10. f Tar Imre 1
Zsembery Áron 10. f Tar Imre 2
Rajos Réka 10. e Herber Attila 2
Szirmai Róbert 9. d Tar Imre 2
Eötvös Szónokverseny Horváth Kristóf 12. b Gonda Zsuzsa 1

Büszkeségeink 2013-2014

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2013-2014

 

OKTV és OÁTV DÖNTŐSÖK 2013-2014
Verseny Tanuló Évfolyam Osztály Felkészítők Helyezés
angol nyelv I. kategória Hodozsó Benjámin 12 c Hegedűs Ilona 10
biológia II. kategória Balázs Boglárka 12 d Solymoss Miklós 7
angol nyelv II. kategória Szirmai Márton 12 g Paizs Zsuzsanna 33
matematika II. kategória Sulyok-Eiler Máté 12 c Szántó Ágnes 42
olasz nyelv I. kategória Jónás Borbála 12 c Polákovits Nándor 6
biológia II. kategória Komlósi Ferenc 12 d Solymoss Miklós 16
magyar irodalom Farkas Flóra 11 f Bacsó Péter 2
latin nyelv Lőrincz Mónika 11 c Imre Flóra 11
latin nyelv Farkas Flóra 11 f Imre Flóra 13
latin nyelv Szirmai Márton 11 g Imre Flóra 4
történelem Végh Márton 11 a Herber Attila 3
történelem Gergely Károly 11 f Herber Attila 22
művészettörténet Váncza Kristóf 11 a Boldizsár Gergely és Paizs Péter 4
kémia II. kategória Péter Áron 12 d Solymoss Miklós 6
kémia I. kategória Sulyok-Eiler Máté 12 c Dancsó Éva 7
angol nyelv I. kategória Mrázik Eszter 12 d Hegedűs Ilona 31
német oátv Nguyen Thao Anh 8 b Losoncz Melinda 2
MÁS ORSZÁGOS ÉS NEMZETKÖZI VERSENYEk
Horváth István Károly latin I. kategória Illés Kornél 10 f Imre Flóra 11
Tamás Noémi 10 f Imre Flóra 33
Horváth István Károly latin II. kategória Farkas Flóra 11 f Imre Flóra 6
Lőrincz Mónika 11 c Imre Flóra 10
Sarkadi Fanni 11 b Imre Flóra 14
II. Rákóczi Ferenc latin fordító I. kat. Tamás Noémi 10 f Imre Flóra 2
Schmidt Fanni 10 f Imre Flóra 7
Holl Ágoston 10 d Imre Flóra 8
II. Rákóczi Ferenc latin fordító II. kat. Farkas Flóra 11 f Imre Flóra 1
Lőrincz Mónika 11 c Imre Flóra 3
Sarkadi Fanni 11 b Imre Flóra 8
Arpinói Cicero N.közi Latin Tan. Verseny Farkas Flóra 11 f Imre Flóra (legjobb magyarként) 11
Mikola fizika Ovád Nóra 9 c Fila Edit, Feke Zsolt 41
Tamás Bence 10 a Fernczyné Molnár Márta 43
Arany Dániel matematika Ovád Nóra 9 c Deák Anna 11
Sztrókay Balázs 9 a Balga Attila 11
Irinyi kémia Szirmai Ádám 9 d Dancsó Éva 2
Szanthoffer András 10 d Dancsó Éva 3
Térmeg Anita 10 b Ferenczyné Molnár Márta 4
Szabó Győző 10 a Ferenczyné Molnár Márta 20
Curie kémia Boldizsár Lili 8 b Dancsó Éva 15
Kós Tamás 8 a Tarsoly Zita 4
Térmeg Anita 10 b Ferenczyné Molnár Márta 3
Szabó Győző 10 a Ferenczyné Molnár Márta 11
Kiss Orsolya 11 d Ferenczyné Molnár Márta 17
Horváth Mihály történelem Illés Kornél 10 f Herber Attila 1
Végh Bálint 9 a Herber Attila 2
Hevesy György kémia Kós Tamás 8 a Tarsoly Zita 19
Várkonyi Botond 7 b Matula Ilona 10
Lóczy Lajos földrajz Budai Márton 11 e Kedves Júlia 25
Zrínyi Ilona matematika Balla Zsolt 8 b Gulyás Erzsébet 17
Tímár Tamás 7 b Fila Edit 47
Eötvös József
Szónokverseny
Horváth Kristóf 11 b Gonda Zsuzsa 1
NÉHÁNY KIEMELKEDŐ SPORTEREDMÉNY
Íjászat kadett kat. Házi Tamás 9 f budapest és pest megyei 1.
Országúti kerékpár Wermer Zsombor 9 f Diákolimpia országos 3.
Erőemelés Kerekes Balázs 9 f U16 világbajnok
Kempo Taródi Tamás 12 g Felnőtt VB 2.
Jégkorong Kiss Zsombor 11 b U18 VB 1.
Úszás Molnár Krisztina 10 f Diákolimpia országos 1.
Mezei futás Sipiczki Benedek 7 a Diákolimpia országos 20.
Mezei futás lány csapat Diákolimpia országos 18.
Röpladba lány csapat Diákolimpia országos 4.
Floorball fiú csapat Diákolimpia orsz. elődöntő 3.
Bokor Laura 9 b Diákolimpia országos 1.
Fallabda Androsovits Réka 10 d Diákolimpia országos 1.
Kosárlabda Eötvös Négerek Zárt bp-i bajnokság 1.