Büszkeségeink 2017-2018

Pro Eötvös Díjat kaptak

Iványi Domokos Nguyen Thao Anh Király Krisztina Köves Dániel Szirmai Róbert Bálint Stájer Lili Anna
12. a 12. a 12. b 12. c 12. d 12. d
Kammermann Lilla Szántai Valentin Péter Németh Laura Vanda Völgyi Anna Júlia Novák Réka
12. e 12. e 12. f 12. f 12. f

Stokovszky Díjat kaptak

Horváth Hanna Kovács Fruzsina Csicsvári Fanni Püski Barnabás Molnár Péter Thuróczy Karolina Mylán
12. a 12. a 12. b 12. b 12. c 12. c
Deutsch Zalán Zsolt Luca Csodó Martin Zhang Yu Ting Kurunczi Regina Weinwurm Fanni
12. d 12. d 12. e 12. e 12. f 12. f

Egyes tantárgyakból legjobb végzőseink 2017-2018

Novák Réka Szirmai Róbert Hajdú Csanád Hajdú Csanád Kormosi Áron Galambos Krisztián
12. f 12. d 12. d 12. d 12. f 12. e
Magyar nyelv és irodalom Történelem Fizika Matematika Angol nyelv Német nyelv
Kovács Márton Strausz Kata Szekeres Nóra Iványi Domokos Kós Tamás Xue You You
12. d 12. d 12. d 12. a 12. a 12. f
Latin nyelv Biológia Francia nyelv Orosz nyelv Kémia Rajz és vizuális kultúra
Szirmai Róbert Kós Tamás Sipos Borbála Mokos Dóra Budai Zsófia Kovács Fruzsina
12. d 12. a 12. f 12. d 12. d 12. a
Földrajz – társadalomismeret Ének-zene Testnevelés Testnevelés Testnevelés Testnevelés
Takács Kata Jeneses Diana
12. c 12. f
Testnevelés Testnevelés

OKTV eredmények 2017-2018

Szirmai Róbert 12. D

2.

Szakács Borbála 11. B

3.

Stajer Lili Anna 12. D

4.

Kovordányi Anna 11. D

4.

Szirmai Róbert 12. D

5.

Strausz Kata 12. D

5.

 történelem  művészettörténet  angol nyelv I. kategória  latin nyelv  angol nyelv I. kategória  biológia II. kategória
 dr. Herber Attila  Klima Gábor  Hegedűs Ilona  Imre Flóra  Németh Katalin  Solymoss Miklós
 Novák Réka 12. F

5.

 Szekeres Nóra 12. D

6.

 Bremer Dániel 11. A

8.

 Kende Sára 11. E

8.

 Hajdú Csanád 12. D

8.

 Bence Márk 11. C

8.

 mozgóképkultúra  francia nyelv I. kategória  angol nyelv I. kategória  angol nyelv II. kategória  fizika II. kategória  informatika I. kategória
 Demeter Katalin  Kertész Rita  Becker Andrea  Péter Dávid  Gulyás Erzsébet  Kovalcsik István
 Kovács Márton 11. D

8.

 Kergyó Zsófia 11. E

8.

 Kovács Márton 12. D

10.

 Mónos Péter 11. C

12.

 Dombóvári Gergely 12. E

14.

 Stinner Eper 12. C

16.

 kémia I. kategória  művészettörténet  biológia II. kategória  angol nyelv I. kategória  angol nyelv II. kategória  angol nyelv I. kategória
 Dancsó Éva  Klima Gábor  Solymoss Miklós  Hegedűs Ilona  Bödör Zoltán  Németh Katalin
Czumbel Fanni 12. E

16.

Szebenyi Ráchel 12. B

19.

Molnár Péter 12. C

20.

Kovács Fruzsina 12. A

20.

Kós Tamás 12. A

20.

Szántai Valentin 12. E

22.

 történelem  angol nyelv I. kategória  angol nyelv I. kategória  francia nyelv I. kategória  kémia I. kategória  történelem
 dr. Herber Attila  Mongyi Norbet  Németh Katalin  Mongyi Norbert  Dancsó Éva  dr. Herber Attila
 Hajdú Csanád 12. D

24.

 Kovács Márton 12. D

25.

 Szécsi Lilla 12. D

27.

 Fülöp Sára 12. E

27.

 Kálmán Krisztina 12. F

27.

 Stankovics Ábel 12. E

31.

 matematika II. kategória  latin nyelva  biológia II. kategória  kémia I. kategória  latin nyelv  angol nyelv II. kategória
 Székely Péter  Imre Flóra  Solymoss Miklós  Dancsó Éva  Imre Flóra  Bödör Zoltán
 Szikszai Csaba 11. D

31.

 Thuróczy_Mylan 12. C

32.

 Balla Zsolt 12. B

35.

 kémia I. kategória  matematika II. kategória  angol nyelv I. kategória
 Dancsó Éva  Benkó Katalin  Oláh Katalin

Kiemelkedő tanulmányi verseny eredmények

Verseny Tanuló Fotó Oszt. Felkészítők Hely
Horváth István Károly Latin verseny Tóth Bálint 10. d Horváthné Bujtás Anna 12
Horváth István Károly Latin verseny Sándor-Szendrényi Dániel 10. f Horváthné Bujtás Anna 13
Horváth István Károly Latin verseny Fövényesi Karina 10. d Horváthné Bujtás Anna 19
Horváth István Károly Latin verseny Benkő Regina 10. d Horváthné Bujtás Anna 20
Horváth István Károly Latin verseny Kornai Nóra 10. d Horváthné Bujtás Anna 36
Horváth István Károly Latin verseny Kovordányi Anna 11. d Imre Flóra 2
Horváth István Károly Latin verseny Kálmán Krisztina 12. f Imre Flóra 9
Horváth István Károly Latin verseny Kovács Márton 12. d Imre Flóra 12
Horváth István Károly Latin verseny Strausz Kata 12. d Imre Flóra 17
Angol nyelv OÁTV Bernáth Máté Levente 7. b Hegedűs Ilona 23
Angol nyelv OÁTV Kovács Nóra Noémi 8. a Becker Andrea 11
Varga Tamás Matematika Verseny Czirók Tamás 7. a Deák Anna 14
Varga Tamás Matematika Verseny Ender Rozina 7. a Deák Anna 37
Varga Tamás Matematika Verseny Eszes Gergely 7. b Feke Zsolt 68
Varga Tamás Matematika Verseny Görömbey Lilla 8. a Benkó Katalin 24
Varga Tamás Matematika Verseny Tóth Gábor Ábris 8. b Farkas Noémi 24
Varga Tamás Matematika Verseny Szabó Benedek 8. b Horváthné Bujtás Anna 24
Varga Tamás Matematika Verseny Elek Attila 8. b Horváthné Bujtás Anna 41
Varga Tamás Matematika Verseny Szepessy Sára 8.b Farkas Noémi 59
Horváth Mihály Történelem Verseny Dezső Luca 10. a Dr. Herber Attila 2
Horváth Mihály Történelem Verseny Csatlós Csaba 10. b Dr. Herber Attila 4
Horváth Mihály Történelem Verseny Vakán Zsombor 10. a Dr. Herber Attila 5
Országos Angol Nyelvi Verseny Gábriel Ádám 9. c Németh Katalin 5
Országos Angol Nyelvi Verseny Keller Dániel 9. c Németh Katalin 10
Országos Angol Nyelvi Verseny Varga Patrik 9. c Németh Katalin 11
Országos Angol Nyelvi Verseny Hektor Lili 10. b Németh Katalin 6
II. Rákóczi Ferenc Latin Fordító Verseny Kovordányi Anna 11. d Imre Flóra 2
II. Rákóczi Ferenc Latin Fordító Verseny Kálmán Krisztina 12. f Imre Flóra 14
Irinyi János Országos Kémiaverseny Keszte Panna 9. a Klug Viktória 6
Irinyi János Országos Kémiaverseny Balogh Eszter 9. b Dancsó Éva 23
Irinyi János Országos Kémiaverseny Balázs Krisztina 10. b Ferenczyné Molnár Márta 3
Irinyi János Országos Kémiaverseny Serban Andrada 10. b Ferenczyné Molnár Márta 8
Irinyi János Országos Kémiaverseny Ficz Roland 10. a Ferenczyné Molnár Márta 22
Abel Jenő Latin Verseny Farkas Márton 10. a Horváthné Bujtás Anna 15
Abel Jenő Latin Verseny Tóth Bálint 10. d Horváthné Bujtás Anna kiemelt dicséret
Abel Jenő Latin Verseny Dezső Luca 10. a Horváthné Bujtás Anna dicséret
Mikola Sándor Fizika Verseny Pálfi Botond 9. a Végh Borbála 36
Mikola Sándor Fizika Verseny Szepessy Dávid 10. b Gulyás Erzsébet, Varga Balázs 7
Mikola Sándor Fizika Verseny Nagy Sebestyén 10. b Gulyás Erzsébet, Varga Balázs 32
Arpinói nemzetközi Cicero-verseny Kovordányi Anna 11. d Imre Flóra 4
Arany Dániel Matematika Verseny Halasi Tamás 9. c Gyengéné Beé Andrea 18
Arany Dániel Matematika Verseny Varga Patrik 9. c Székely Péter 35
Arany Dániel Matematika Verseny Nagy Sebestyén 10. b Katona Nóra 6
Arany Dániel Matematika Verseny Furmann Bálint 10. c Székely Péter 27
Nemes Tihamér Verseny Tuba Attila 7. b   24
Lóczy Lajos Földrajzverseny Buzás Benedek 10. b Farkas Csongor 13
Curie Országos Kémia Verseny Tóth Gábor Ábris 10. b Ferenczyné Molnár Márta 4
Curie Országos Kémia Verseny Novák Júlia 10. b Ferenczyné Molnár Márta 9
Curie Országos Kémia Verseny Balázs Krisztina 10. a Ferenczyné Molnár Márta 4
Hevesy György Országos Kémia Verseny Tóth Lili 7. a Dancsó Éva 12
Hevesy György Országos Kémia Verseny Tóth Gábor Ábris 8. b Ferenczyné Molnár Márta 6
Hevesy György Országos Kémia Verseny Vaskó Zsófia 8. a Ferenczyné Molnár Márta 16
Zrínyi Matematika Verseny Eszes Gergely 7. b Feke Zsolt 15
Zrínyi Matematika Verseny Görömbey András 7. a Deák Anna 57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bokorovics Bertalan 7. b Szarka Eszter 12
  Dávid András 7. b Szarka Eszter 12
  Győrbíró Ákos 7. b Szarka Eszter 12
  Rettiger Péter 7. b Szarka Eszter 12
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Nagy Villő 8. a Lakatos István 12
  Feke Boldizsár 8. a Lakatos István 12
  Szóga Zsigmond 8. a Lakatos István 12
  Végh Tamás 8. a Lakatos István 12
Jedlik Ányos Fizika Verseny Czirók Tamás 7. a Kovalcsik István I. díj
Jedlik Ányos Fizika Verseny Zagyvai G. Dávid 7. a Kovalcsik István III. díj
Jedlik Ányos Fizika Verseny Turi Vivien 7. a Kovalcsik István IV. díj
Jedlik Ányos Fizika Verseny Tóth Lili 7. a Kovalcsik István IV. díj
Jedlik Ányos Fizika Verseny Silaghi Dárius 7. a Kovalcsik István VI. díj

–>