Sütő Attila összes bejegyzése

Büszkeségeink / díjazottak 2018-2019

Büszkeségeink / versenyeredmények 2018-2019

2019-2020-as tanév, étkeztetéssel kapcsolatos tájékoztató

A szeptemberi befizetés: augusztus 09-én, augusztus 14-én, augusztus 27-én csak és kizárólag készpénzes lehet a nyilatkozatok begyűjtése miatt.
Plakát ITT!
Szülői tájékoztató ITT!
Kedvezményes étkezéssel kapcsolatos tájékoztatás ITT!
Nyilatkozat átutalással fizető szülők részére ITT!
Adatlap diétás étkezést igénylők részére ITT!
Szándéknyilatkozat és igénylőlap ITT!
6. sz. melléklet ITT!
8. sz. melléklet ITT!
9. sz. melléklet ITT!

Atlétika Diákolimpia

V. korcsoport
Fiú 800m:
9. Lendvai Máté 10.b
Lány 800m:
2. Urbán Zita 10.a
Lány 1500m:
2. Urbán Zita
7. Spiller Tiziana 9.a
Lány 3000m:
5. Spiller Tiziana

VI. korcsoport
Fiú 100m:
12. Horváth Áron 11.f
Fiú 800m:
3. Kasoly Benedek 12.a

Az idei utolsó országos versenyt Székesfehérváron rendezték, ahol iskolánk diákjai ismét nagyon szép eredményeket értek el, gratulálunk!

Diákmozi – Kertmozi

 
Ingyenes mozi az udvaron!
Immáron második alkalommal, június 11-e és 14-e között, az
iskolánk udvarát rendezzük be kertmozinak, ahol tényleges
moziélmény várja az érdeklődőket.
Nemcsak az eötvösös diákokat, hanem hozzátartozóikat,
ismerőseiket és más külsősöket is szeretettel várunk
a nyitott eseményen.
A filmek előtt rövid beszélgetés az alkotókkal.
A mozizókat büfé várja a földszinti aulában.

Tankerületi Diákolimpia

A Zánkán második alkalommal megrendezett tankerületi diákolimpián 6 fiú (sérülés miatt végül öten voltunk) és 6 lány mérte össze tudását fociban, solatlonban, váltófutásban, kosár-és strandröplabdában. Sajnos pont a labdajátékokban nem volt szerencsénk, így hiába hajráztunk kiválóan az utolsó számokban, “csak” a második helyet sikerült megszereznünk
Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat, még az időjárás is “balatoni” volt!
Csapattagok:
Bánk Bori (10.b) Berczik Sára, Szanthoffer Sára, Kövesdy Jázmin, Papp Luca (11.a) Rác Karina (11.c)
Limpek Balázs (11.c) Nagypál Ádám, Varga Dávid (11.d) Bacsek Bernát, Dóczi Botond (12.b)
Gratulálunk!

Kosárlabda Diákolimpia

IV. korcsoportos diákolimpián kosárlabdacsapatunk a tavasz folyamán egészen az országos elődöntőig menetelt ahol végül a második helyet szerezte meg.

A csapat először a budapesti selejetezőt vívta meg hibátlanul, majd a budapesti döntőn a Pannónia mögött a második helyen végzett.
Ezután a kecskeméti Bányai Júlia Ált. Iskola ellen kellett selejtezőt játszani, amit sikerült
megnyernie a csapatnak és ezzel kvalifikálták magukat a fiúk az országos elődöntőre.
Az országos elődöntőt Oroszlányban rendezték, ahol végül ezüstérmet szerzett a csapat a helyi Hunyadi Mátyás Ált. Iskola mögött, megelőzve nagynevű soproni és szombathelyi ellenfeleket.

A csapat tagjai:
Atkári Brúnó, Nagy Ábel, Pleesz Gergő, Asztalos Kende, Görömbey András, Harsányi Bence, Koloszár Bence, Szabó Botond, Szinvai Zsombor, Tóth Benjámin, Várkonyi Balázs, Volford Levente, Pleesz Ádám

Gratulálunk!

Országos Frizbi Diákolimpia

V-VI. korcsoport vegyes kategória
Csoportkör:
Eötvös-Újbudai Széchenyi István Gimn.: 6-3
Eötvös-Kazinczy Ferenc Gimn.: 6-4
Eötvös-Újbudai József Attila Gim.: 9-0
Eötvös-Debreceni Fazekas Mihály Gimn.: 1-5

Elődöntő:
Eötvös-Németh László Gimn.: 3-7
Bronzmeccs:
Eötvös-Városmajori Gimn.: 3-4

Így 4. helyen végzett a csapatunk.

 
A csapat tagjai: Balogh Eszter, Polivka Zsófia, Szögi Petra, Varga Kinga, Ramel Dániel, Szamecz Márton, Szeredás Bálint, Vass Milán, Végh Tamás. A csapat felkészítője és segítője: Balterer Bence (volt Eötvös diák)

Nulladikos tábor információ

Tisztelt Szülők és Táborozó Diákok!
A négyosztályos nulladikos tábor táborértekezlete hibásan szerepel a meghívón. Természetesen nem Pünkösd hétfő délutánján, hanem a rá következő nap kedden (2019. június 11-én, 17 órakor) lesz a díszteremben. Elnézésüket kérjük!

Lány Budapesti Amatőr Kosárlabda Diákolimpia

A Budapesti Amatőr Kosárlabada bajnokságban lány csapatunk ismét a 2. helyezést érte el. Azonban elmondhatjuk, hogy a legyőzhetetlennek tartott Nicola Tesla Szerb Gimnáziumot sikerült megvernünk, hazai pályán, így a dobott pontok döntötték el a végeredményt.

A csapat tagjai:
Gangl Kinga 12.b
Ilauszky Anna 12.e
Kiss Márta 11.a
Szanthoffer Sára 11.a
Berczik Sára 11.a
Budai Júlia 11.b
Rác Karina 11.c
Strbik Anna 11.e
Bánk Borbála 10.b
Szily Anna 10.b
Garamvölgyi Virág 11.f

Gratulálunk a lányoknak!

Meghívó

Sok szeretettel meghívjuk iskolánk emléktábla avató ünnepségére, mellyel az Eötvös József Gimnázium neves építész öregdiákjai előtt tisztelgünk.

2019. május 23-a, 16 óra
Díszterem (3. emelet)
Gyülekezés 15.30-tól

  • Igazgatói köszöntő
  • Emlékfilm
  • Leszármazottak emlékbeszédei
  • Öregdiák egyesület elnökének köszöntője
  • Tábla felavatása
  • Koccintás
  • Szülői Klub

    Idei utolsó Szülői Klubunkat május 16-án (csütörtökön) 17 órától tartjuk, melyre hívjuk az érdeklődő szülőket.
    Mostani témánk: A serdülők (rossz) alvási szokásai és azok hatása
    Vendégünk Dr. Laczkó Katalin, gyermek- és ifjúsági pszichiáter főorvos, pár- és családterapeuta (akihez bármilyen más aktuális kérdéssel is lehet fordulni)

    Országos Torna Diákolimpia

    Április 28-án a budapesti Tornacsarnok látta vendégül az A kategóriában induló tornászokat.

    Az Eötvös csapata első alkalommal próbálta ki magát ebben a sportágban, és nem is akárhogyan! Az országos döntőt megelőzően házi-és bp-i versenyek során alakult, formálódott és fejlődött a csapat.

    A lányoknak elsősorban a felemáskorláttal gyűlt meg a bajuk, hiszen a tenyerükről állandóan lejövő bőr hátráltatta ezen a szeren a felkészülést. A tavaszi szünet és a BIMUN utáni hétvégén sajnos egy sérülés is nehezítette a dolgunkat (Víg Zsuzsi). Mindennek ellenére rontás nélkül, összeszedetten, jól kivitelezett gyakorlatokkal versenyezve a lányok végül a nagyon szép 4. helyezést érték el!

    Sok dicséretet és gratulációt kaptunk a szakemberektől, valamint köszönjük a helyszínen közösségi munkát végző Eötvösös diákok kedves támogatását!

    A 4. helyezett csapat tagjai:
    Incze Regina (9.e), Pham Tue An (10.d), Tóth Sára (11.a), Baski Fanni (11.b), Rettich Kitti (11.b), Benkő Regina (11.d)

    Budapesti Atlétika Diákolimpia, pályabajnokság

    Ápr. 29-30. – Honvéd atlétikai pálya
    Eredmények:
    V. korcsoport
    Fiú 800m:
    1. Lendvai Máté (10.b)
    Lány 1500m:
    1. Urbán Zita (10.a)
    2. Spiller Tiziana (9.a)
    Lány 3000m:
    1. Spiller Tiziana
    VI. korcsoport
    Fiú 100m:
    6. Horváth Áron (11.f)
    200m:
    1. Felsmann Balázs (12.d)
    800m:
    2. Kasoly Benedek (12.a)

    Valamennyi versenyzőnk továbbjutott a székesfehérvári Országos Döntőre (május 25-26.)